ZIMOWE GODZINY OTWARCIA do 28 lutego 2018 r.: pn.-pt. 12:00-18:00, sobota 12:00-14:00 (opcjonalnie umawiamy się telefonicznie)

500 134 939

58 300 43 34

Mistrzostwo Polski i inne znaczące sukcesy naszych zawodników

Miło nam poinformować o sukcesach naszych zawodników TEAM VERGE POLSKA w ostatnich dniach. Podczas ostatnich Mistrzostw Polski w MTB XC, rozgrywanych w Warszawie w dniu 14 lipca nasza koleżanka Weronika Lorkowska zdobyła Mistrzostwo Polski w kategorii cyclosport, z kolei dzień później Wiktor Stankiewicz zajął trzecie miejsce zarówno w kategorii m2 jak i w kategorii open amatorów. Dwa tygodnie wcześniej podczas zawodów Cyklo Gdynia w kolarstwie szosowym w dniu 25 czerwca nasi zawodnicy Wiktor Stankiewicz i Kuba Krzemiński zajęli odpowiednio miejsca pierwsze i trzecie w kategorii m2. Fakty te są dla nas o tyle istotne, że rowery zawodników zostały przygotowany przez serwis rowerowy naszej firmy. Tylko pozostaje czekać na sukcesy międzynarodowe. Gratulacje dla Wszystkich Medalistów!